Jdi na obsah Jdi na menu
 


4 zbrusu nové účesy

23. 1. 2008

Čtyři zbrusu nové účesy

Upravte vlasovou pokrývku podle posledních podzimních trendů! Kadeřnice Blanka Hašková ze salonu Hairarea vám poradí, jak na to. Romantická kráska
čím se vyznačuje: čelenkou
Komu bude slušet: Vám, pokud vlastníte delší hřívu střiženou ve stejné délce.
Jak na to: S tímto účesem vyčkejte do druhého dne po umytí vlasů. Předkloňte hlavu a od týla směrem nahoru si vytvořte postupně zaplétaný cop, který uzavřete gumičkou. Kštici vpředu natupírujte, stáhněte k vrkoči a přisponkujte. Stuhu vybírejte podle barvy a materiálu šatů.
Tip: zlatý provázek, Galanterie Ing. Jiří Pařík, osm korun za metr (1). Mašli umístěte doprostřed čela. Její konce připevněte drátkem, provlékněte copem, nechte volně splývat na záda. Vlasy ozdobte leskem ve spreji Pure Gloss, tecni.art, L'Oréal Professionnel, 425 Kč (2).

1


Hippie víla
čím se vyznačuje: pěšinkou
Komu bude slušet: Těm, které vlastní široké lícní kosti či vysoké čelo.
Jak na to: Odrůstá vám barva tak jako Molly? Používejte hydratační šampon, který přirozené kořínky nezatíží. Zkuste třeba Carthame, René Furterer, Salon Maya, 520 Kč (1). Vlasy prosušte fénem. Na spáncích a v týle je rozdělte celkem na čtyři díly a postupně je natáčejte na papiloty, Tesco, 60 Kč za šest (2). Postup: Pramen postříkejte lakem. S natáčením začínejte od středu pramínku a zespodu. Namotejte nejdříve dolní polovinu a poté horní část směrem ke kořínkům. Hřívu s papiloty asi deset minut fénujte. Čerstvé vlny pročešte prsty.

2

Jako Marilyn
čím se vyznačuje:
retrovlnami
Komu bude slušet: Hlavně blondýnkám se sestříhanými delšími prameny. Díky loknám se vlasy znatelně zkrátí.
Jak na to: Žloutne vám barva? Zkuste bělicí šampon, který pampeliškový nádech odstraní. Postup: Umytou hřívu mírně vysušte fénem a rozdělte vlasy na patku. Oddělte jeden pramen nad čelem. Pozor! Čím tlustší, tím těžší, a tím pádem vám účes dlouho nevydrží. Pramen postříkejte lakem na kudrnaté vlasy, Nivea, 88 Kč (1), a natočte ho po celé délce kulmy (jakoby do spirály). Tip: Kulma Slim Powerstylist, Philips, 1480 Kč (2). Vlasy kulmujte vždy takovým směrem, kam chcete, aby vlna padala - například k obličeji. Účes už znovu nelakujte, působil by příliš uměle.

3


Rocková diva

Čtyři zbrusu nové účesy

čím se vyznačuje: zvednutou ofinou
Komu bude slušet: Máte nízké čelo? Tento účes vám padne jako ulitý, protože opticky protahuje obličej. Vyhněte se mu, máte-li odrosty.
Jak na to: Umyté vlasy rozčešte. Konečky podtočte kulatým kartáčem a celou hřívu vysušte fénem. Ofinu si zatím směrem k temeni přidržte gumičkou. Zbytek vlasů stáhněte do culíku. Použijte jemné vlasové ozdoby, třeba Pink, 12 Kč (1). Ofinu vpředu lehce podtupírujte a uhlaďte hřebenem směrem dozadu. Přední díl účesu zafixujte lakem. Konečky vyživte sérem Advance Techniques, 189 Kč (2).

4
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář