Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyrovnána s rovnými vlasy

23. 1. 2008

Vyrovnaná s rovnými vlasy

Ta, která má vlasy rovné, chce kadeře. Ta, která je jako beránek, své vlasy natahuje a rovná, jak jen to jde. Žádná nejsme spokojená. Zpozorněte!

Již dávno nám podzimní sezona nepřinesla takovou širokou škálu a volnost ve výběru, jako právě letos. IN je totiž skoro všechno. Na hlavu si můžete nechat vykouzlit skutečně téměř každou délku, střih, formu vlasů. Líbí se jak vlasy dokonale rovné, tak krásně kudrnaté. Chic budete jak s jednoduchým ohonem, tak s propleteným věncem či zajímavým drdolem. Je to jen na vás a vaší fantazii!

Dnes vám však představíme jak si letos módní tvůrci představují dokonale hladké a rovné účesy. Z módních mol jsme vybrali tyto umělce:

Není to však jednoduché dát vlasům dokonalou rovnost, aby přitom neztrácely jistý objem a jemnost. V několika následujících krocích si řekneme, jak mít vlásky jako podle pravítka.

Krok 1 - foukání

Na umyté, ručníkem osušené vlasy naneste lehký krém určený k vyrovnávání vlasů, použít můžete i specielní pěnová tužidla usnadňující vyfoukání vlasů. Jakou řadu použít pro své vlasy, tak tuto otázku položte svému (či jakémukoliv) kadeřníkovi. Investovat do kvalitních kadeřnických produktů, které koupíte zpravidla jen v salonech, se určitě vyplatí! Doporučujeme použití produktů řady pro perfektní narovnání vlasů značky L´Oreal Professionel. Poté stačí vlasy vyfoukat pomocí fénu s tryskovou násadkou a středně velkým kulatým kartáčem.

Krok 2 - mega-hříva

Jsou-li vaše vlasy dokonale suché, následuje druhý - velmi důležitý krok. Za použití fénu a stejného kartáče vytočte nejsvrchnější vrstvy a prameny vlasů do vnější strany. Tato fáze dodá vašemu účesu hravost a temperament. Pokud byste na ni zapomněly, budete mít sice krásně vyfoukané vlasy, ale celek bude dosti fádní.

Krok 3 - velké finále

Oblíbeným výrazem světových kadeřníků pro vyjádření posledního neméně důležitého kroku, který je jakousi nezaměnitelnou třešinkou na dortu, je tzv. Final Touch. V tomto případě jde o použití silného vlasového spreje, který vlasy neslepí a zachová jejich perfektní tvar. Abyste předešla "helmovitému" vzhledu účesu, zatřepejte na konci úpravy několikrát hlavou sem a tam. Vlasy se tak usadí na své přirozené místo a vy můžete vyrazit do ulic!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář